Głosy oddane w kadłubie

gm. Strzelce Opolskie, Obwód nr 12, Okręg wyborczy nr 3
Nazwa rady Rada Miejska w Strzelcach Opolskich
Okręg wyborczy Okręg wyborczy nr 3
Obwód głosowania Obwód nr 12
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie-Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Powstańców Śląskich 26, Kadłub
Liczba wyborców 1 218
Liczba kart wydanych 405
Liczba kart oddanych 405
Liczba głosów ważnych 357
Liczba głosów nieważnych 48
Liczba pełnomocników do głosowania 0
Liczba kart wydanych pełnomocnikom 0

 

 

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów % głosów ważnych % głosów na listę
1 Niemiec Adrian Damian 2 0,56% 33,33%
2 Wardęga Irena 0 0,00% 0,00%
3 Szubrycht Karolina 0 0,00% 0,00%
4 Salamon Zofia 1 0,28% 16,67%
5 Kuczera Andrzej Józef 3 0,84% 50,00%
6 Szymała Antoni Emanuel 0 0,00% 0,00%
7 Koteluk Czesław Józef 0 0,00% 0,00%

 

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów % głosów ważnych % głosów na listę
1 Kordek Krzysztof Andrzej 2 0,56% 28,57%
2 Sołtysek Gerard Karol 2 0,56% 28,57%
3 Legrand Antoni Jan 0 0,00% 0,00%
4 Kozołup Dorota 1 0,28% 14,29%
5 Krzyżanowski Stanisław Zygmunt 0 0,00% 0,00%
6 Kapica Anna Maria 1 0,28% 14,29%
7 Kisiel Jacek Grzegorz 1 0,28% 14,29%
8 Kryś Helena Łucja 0 0,00% 0,00%
9 Lehun Łukasz 0 0,00% 0,00%

 

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów % głosów ważnych % głosów na listę
1 Wiercioch Paweł Antoni 0 0,00% 0,00%
2 Chabraszewska Anna 12 3,36% 100,00%
3 Porządny Stanisław 0 0,00% 0,00%
4 Sowa Alfred Józef 0 0,00% 0,00%
5 Kubacki Józef Andrzej 0 0,00% 0,00%
6 Musiał Józef Kazimierz 0 0,00% 0,00%
7 Fijałkowski Piotr Ireneusz 0 0,00% 0,00%
8 Pszowska Helena Maria 0 0,00% 0,00%

 

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów % głosów ważnych % głosów na listę
1 Golec Artur Janusz 1 0,28% 0,85%
2 Cedzich Norbert Paweł 3 0,84% 2,56%
3 Kaczmarczyk Józef 2 0,56% 1,71%
4 Macioszek Alojzy 0 0,00% 0,00%
5 Figura Izolda Regina 0 0,00% 0,00%
6 Garus Jerzy Jan 1 0,28% 0,85%
7 Habasz Zofia Elżbieta 0 0,00% 0,00%
8 Szopa Teresa 110 30,81% 94,02%
9 Golombek Anita Barbara 0 0,00% 0,00%
10 Cudecki Edward Emil 0 0,00% 0,00%
11 Rudol Adrian Adam 0 0,00% 0,00%
12 Bieniek Agnieszka Anna 0 0,00% 0,00%
13 Willim Róża Maria 0 0,00% 0,00%

 

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ZIEMIA STRZELECKA
Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów % głosów ważnych % głosów na listę
1 Farion Bogusław Michał 1 0,28% 0,60%
2 Parkitny Dariusz Marcin 2 0,56% 1,20%
3 Puzik Gabriela Zofia 144 40,34% 86,75%
4 Kaliciak Adam Wojciech 0 0,00% 0,00%
5 Knopik Agnieszka 1 0,28% 0,60%
6 Janiuk Violetta Stefania 1 0,28% 0,60%
7 Szłapa Mateusz Hubert 2 0,56% 1,20%
8 Krasucka Iwona Barbara 3 0,84% 1,81%
9 Wołczański Marek Antoni 7 1,96% 4,22%
10 Urbańczyk Łukasz Michał 5 1,40% 3,01%

 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELCÓW "MAŁA OJCZYZNA"
Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów % głosów ważnych % głosów na listę
1 Goc Tadeusz Franciszek 4 1,12% 12,12%
2 Gomoła Jacek 9 2,52% 27,27%
3 Kachel Józef Jerzy 1 0,28% 3,03%
4 Kaczmarczyk Olga Wanda 0 0,00% 0,00%
5 Kozioł Renata Barbara 0 0,00% 0,00%
6 Kuś Dariusz 6 1,68% 18,18%
7 Mutz Karol Ernest 0 0,00% 0,00%
8 Ochwat Hubert Stefan 10 2,80% 30,30%
9 Pasternok Józef Franciszek 3 0,84% 9,09%
10 Pastuch Adam Piotr 0 0,00% 0,00%
11 Pawlik Stanisław 0 0,00% 0,00%
12 Pietrowski Waldemar 0 0,00% 0,00%
13 Plachetka Konrad Gerard 0 0,00% 0,00%
14 Popanda Edmund Jerzy 0 0,00% 0,00%
15 Skóra Paweł Edward 0 0,00% 0,00%

 

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA CEBULI
Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów % głosów ważnych % głosów na listę
1 Malcherczyk Piotr Paweł 3 0,84% 18,75%
2 Urbańczyk Piotr 0 0,00% 0,00%
3 Ferdynus Wiesława 2 0,56% 12,50%
4 Ferdynus-Szłapa Katarzyna Teresa 8 2,24% 50,00%
5 Koczyk Irena Renata 0 0,00% 0,00%
6 Kostecka Aleksandra 0 0,00% 0,00%
7 Kmiecik Wojciech Tomasz 0 0,00% 0,00%
8 Kupka Katarzyna Agnieszka 0 0,00% 0,00%
9 Ochwat Pelagia Krystyna 1 0,28% 6,25%
10 Popanda Dariusz 1 0,28% 6,25%
11 Skowronek Henryk Leon 0 0,00% 0,00%
12 Radziej Adam Jerzy 1 0,28% 6,25%
13 Szczędzina Teresa Barbara 0 0,00% 0,00%

 

http://wybory2010.pkw.gov.pl/obw/pl/1611/306554718f8465d66749051661c82de8.html