Zakończenie półkolonii 2011

W KADŁUBIE SIĘ NIE NUDZIMY I NA WAKACJACH SIĘ SUPER BAWIMY!!!


Dnia 26 lipca 2011r. w Kadłubie zakończyły się kolejne półkolonie letnie dla dzieci.  Podczas tego spotkania, na które zostali zaproszeni rodzice, odbył się występ dzieci oraz podsumowanie wszystkich dni spędzonych przez ich pociechy na zajęciach zorganizowanych przez Panią Sołtys Gabrielę Puzik, Instruktorkę świetlicy Kadłub Wieś Izabelę Bakalarczyk, Instruktorkę świetlicy Kadłub Piec Beatę Andryszek, „Odnowę Wsi” i Radę sołecką Sołectwa Kadłub Wieś.


Dzieci podczas półkolonii brały udział w turniejach sprawnościowych, zaj. plastycznych, quizach, dyskotece prowadzonej przez dj. Dragona, warsztatach orgiami 3D, nauce tańca belgijskiego, w nauce gry na instrumentach oraz w wycieczkach do: Czech z wejściem na Pradziada, Wrocławia na basen, Strzelec Opolskich (na basen, SOK-u, wieżę), Brzegu na „Piknik na Florydzie”.
Podczas całych półkolonii dzieci zbierały ziarenka pieprzu dla swojej grupy aby na koniec zdobyć medal za zaangażowanie i kreatywność w całych półkoloniach i przekazać go swojej opiekunce grupy w celu zawieszenia go w świetlicy na pamiątkę.
Wszystkim którzy pomogli nam zorganizować ciekawe zajęcia dla dzieci bardzo DZIĘKUJEMY!!! Organizatorzy

 

Iza